Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Stworzenie eko-ogniska wynikało z potrzeby wprowadzenia na rynek nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska rozpałki, dzięki której rozpalanie kotłów z nadmuchem mechanicznym, ognisk, kominków czy też grillów stanie się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Pozornie prosty pomysł, przerodził się w możliw..
2,50zł
Stworzenie eko-ogniska wynikało z potrzeby wprowadzenia na rynek nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska rozpałki, dzięki której rozpalanie kotłów z nadmuchem mechanicznym, ognisk, kominków czy też grillów stanie się znacznie prostsze i przyjemniejsze. Pozornie prosty pomysł, przerodził się w możliw..
2,50zł
Szwedzki ogień to wygodna w użyciu polowa kuchenka. Dzięki specjalnym nacięciom pieniek pali się od środka jak naturalne ognisko przez około godzinę. Foliowe opakowanie umożliwia łatwy transport i przenoszenie. Szwedzki ogień to idealne rozwiązanie dla osób spędzających czas nad jeziorem, na plaży, ..
11,50zł
Solidne, niezawodne krzesiwo automatyczne - niezastąpione w najtrudniejszych warunkach.Iskrownik zamontowany w obudowie krzesiwa...
37,00zł
Prosty zapalnik do rozniecania ognia brytyjskiego producenta BCB, iskry krzesa się pocierając pręcik iskrownika (np. nożem). W chwycie znajduje się niewielki kompas wypełniony cieczą oraz otwór na smycz. Ostry, czerwony kolor ułatwia odszukanie produktu w trawie. Specyfikacja produktu: Dłu..
32,90zł
Prosty zapalnik do rozniecania ognia brytyjskiego producenta BCB, iskry krzesa się pocierając pręcik iskrownika (np. nożem). Krzesiwo zostało połączone z iskrownikiem wyposażonym w piłkę za pomocą łańcuszka. Specyfikacja produktu: Długość: 7,6 cmWaga: 24 g..
17,90zł
Krzesiwo blokowe z magnezją niemieckiego producenta Mil-Tec. Aby rozpalić ogień, wystarczy zeskrobać trochę magnezji na uprzednio przygotowaną podpałkę, a następnie, pocierając pręcik iskrownika (np. nożem; wykrzesać iskry...
24,00zł
Krzesiwo blokowe z magnezją niemieckiego producenta MFH.Aby rozpalić ogień, wystarczy zeskrobać trochę magnezji na uprzednio przygotowaną podpałkę, a następnie, pocierając pręcik iskrownika (np. nożem; wykrzesać iskry...
18,00zł
Poręczne pudełeczko survivalowe zawierające krzesiwo, dwie kostki paliwa turystycznego oraz watę do łatwiejszego rozpalenia ognia.Wymiary: 9x6x2 cm..
24,00zł
Najlepszy sposób na rozpalenie ognia w każdych warunkach pogodowych.Pierwotnie opracowane dla szwedzkiego Departamentu Obrony, legendarne krzesiwo Swedish FireSteel® to oryginalny szwedzki produkt. Udoskonalony iskrownik dołączony do naszego krzesiwa Swedish FireSteel 2.0® drugiej generacji sprawia,..
45,00zł
Krzesiwo survivalowe to nowoczesne podejście do klasycznego wzoru. W aluminiowym uchwycie znajduje się pojemnik na tabletki do uzdatniania wody, rozpałkę lub zwinięte banknoty. Długi pręt ogniowy oraz wytrzymały uchwyt sprawiają, że rozpalanie ognia za pomocą Firespark’a i noża jest prostym zadaniem..
69,00zł
Najlepszy sposób na rozpalenie ognia w każdych warunkach pogodowych.Pierwotnie opracowane dla szwedzkiego Departamentu Obrony, legendarne krzesiwo Swedish FireSteel to oryginalny szwedzki produkt. Udoskonalony iskrownik dołączony do naszego krzesiwa Swedish FireSteel 2.0 drugiej generacji sprawia, ż..
53,90zł
Pierwotnie opracowane dla szwedzkiego Departamentu Obrony, legendarne krzesiwo Swedish FireSteel to oryginalny szwedzki produkt. Udoskonalony iskrownik dołączony do naszego krzesiwa Swedish FireSteel 2.0 drugiej generacji sprawia, że jeszcze łatwiej rozpalić ogień w każdych warunkach pogodowych i na..
35,00zł
Limitowana wersja świecących w ciemności krzesiw FireStell Scout 2.0.Najlepszy sposób na rozpalenie ognia w każdych warunkach pogodowych.Pierwotnie opracowane dla szwedzkiego Departamentu Obrony, legendarne krzesiwo Swedish FireSteel to oryginalny szwedzki produkt. Udoskonalony iskrownik dołączony d..
39,00zł
Gerber Bear Grylls Compact Fire Starter to proste, kompaktowe krzesiwo, składające się z pręcika ferrorcerium dającego wysoce energetyczne iskry ( 150 - 180 °C ) oraz wytrzymałej, aluminiowej tuby, w której krzesiwo jest bezpiecznie przenoszone. Krzesiwko posiada gumowany chwyt, zakończony kawałkiem..
85,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 21 (2 stron)