Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Poręczny kompas na pasku z możliwością użytkowania jak zwykły zegarek...
19,00zł
Kompaktowy kompas brytyjskiego producenta BCB  o specyfikacji militarnej. Został wykonany z lekkiego, wytrzymałego tworzywa. Produkt jest wodoodporny.  Kompas posiada podziałkę 360°, umieszczoną w pojemniku z niezamarzającym olejem. Specyfikacja produktu:Średnica: 13 mm..
5,90zł
Przydatny do nawigacji kompas w metalowej obudowie z podświetlaną tarczą. Doskonale nadaje się zarówno do dziennych jak i nocnych wędrówek...
30,00zł
Przydatny do nawigacji klasyczny kompas w metalowej obudowie...
29,00zł
Miniaturowy kompas do noszenia na ręku w formie zegarka niemieckiego producenta Mil-Tec.- można przytroczyć go do plecaka- zapięcie na rzep..
9,00zł
Kompas z termometrem to praktyczny gadżet turystyczny, który dzięki karabińczykowi można również z powodzeniem używać jako brelok do kluczy. Kompas nie służy do zaaawansowanej nawigacji, jest jednak pomocny przy ustalaniu właściwego kierunku...
59,00zł
Silva Defence Forces to zaawansowany kompas powszechnie stosowana przez jednostki wojskowe na całym świecie.Kompas Silva Defence Forces został wyposażony w poręczną i trwałą akrylową obudowę, silikonowe stopki do precyzyjnej pracy z mapą, fluoroscencyjne oznaczenia, szkło powiększające, skalę pomiar..
359,00zł
Kompas Silva Expedition S został wyposażony w poręczną i trwałą obudowę Dryflex, silikonowe stopki do precyzyjnej pracy z mapą, odpinaną linkę, fluoroscencyjną igłę, szkło powiększające, skalę pomiarową 1:25 000, 1:50 000 ( w mm i calach ) oraz skalę GPS. Wersja z 2016 roku z odpinaną smyczą z dwoma..
319,00zł
Kompas Silva Field to małe narzędzie służące do orientacji w terenie. Jest to tradycyjny kompas namiarowy (nazywany także płytkowym, namapowym lub mapowym; który bardzo dobrze współpracuje z mapą. Wersja z 2016 roku z bardziej czytelnymi oznaczeniami graficznymi i kolorystyką kompasu.Dzięki niewielk..
129,90zł
Kompas SILVA METRO BLACK to tradycyjne urządzenie, dzięki któremu poczujesz się bezpiecznie w każdych warunkach. To urządzenie dla podróżników z krwi i kości, którzy posiadają umiejętności nawigacyjne.Wiele osób wybiera kompasy elektroniczne, gdyż jest łatwiej, ten kompas magnetyczny to prawdziwy sk..
59,00zł
Kompas SILVA METRO GREEN to tradycyjne urządzenie, dzięki któremu poczujesz się bezpiecznie w każdych warunkach. To urządzenie dla podróżników z krwi i kości, którzy posiadają umiejętności nawigacyjne.Wiele osób wybiera kompasy elektroniczne, gdyż jest łatwiej, ten kompas magnetyczny to prawdziwy sk..
59,00zł
Kompas Silva Ranger to profesjonalny kompas płytkowy (nazywany także namiarowym, namapowym lub mapowym) idealny do nawigacji tak samo dla doświadczonych użytkowników, jak i dla początkujących. Wersja z 2016 roku z odpinaną smyczą z dwoma skalami oraz bardziej czytelnymi oznaczeniami graficznymi i ko..
149,00zł
Silva to szwedzka firma która działa na rynku od 1933 roku. Firma ta zaczęła swoją działalność od produkcji prostych kompasów do biegów na orientację które wtedy miały swój początek.Znane dziś kompasy i busole wypełnione płynem to właśnie zasługa firmy SILVA.Przez cały czas firma pracuje nad ulepsze..
149,00zł
Kompas turystyczny z przezroczystą podstawą i obrotowym pudełkiem. Idealny do map, wyznaczania azymutów i orientacji w terenie...
22,00zł
Kompas wielofunkcyjny.Wymiary po złożeniu: 8 x 4,5 x 3 cmWaga: 60 gFunkcje:- pomiar temperatury- pomiar wilgotności- wizjer optyczny- szkło powiększające- linijka- kompas- poziomica- dioda LED - gwizdek sygnalizacyjny- krzesiwo..
38,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)