Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Elegancka lampka mieszcząca się w każdym portfelu. Ciekawy design i prostota konstrukcji sprawiają, że za dnia umila stolik przy łóżku, zaś w nocy zapalić i zgasić ją może nawet najbardziej zaspana osoba Delikatne światło pozwala znaleźć, dojść i zrobić co trzeba, nie budząc przy tym osób w pobliż..
20,00zł
Mała, lekka, wyposażona w piezozapalnik lampka. Mocny, przeźroczysty szklany klosz. Explorer Lite posiada bardzo wysoką precyzję regulacji siły świecenia i wyjątkowo niskie zużycie gazu.Specyfikacja:- moc (świecenie): 80W- czas pracy: 10h 30min. - waga: 400g- zużycie gazu: 32 g/godz.- piezozapalnik-..
125,00zł
Mała i lekka lampka z metalowym kloszem. Wysoka precyzja regulacji siły świecenia i niskie zużycie gazu.Specyfikacja:- moc (świecenie): 50W- waga: 102g- zużycie gazu: 40 g/godz- pudełko transportowe- zestaw serwisowy- wykonana zgodnie ze standardem EN417Kartusz nie wchodzi w skład zestawu..
105,00zł
Mała lampa kempingowa, która zachwyca swoją mocą. W tej zaledwie 13cm lampie ukryliśmy 3-watową diodę, która zaskoczy niejedną osobę jasnością światła. Na jednym komplecie baterii może pracować do 5-6h.Ponadto lampa ma zdejmowaną pokrywę, a dzięki hakowi w podstawie można ją powiesić i zrobić z niej..
44,00zł
Łatwa do zapakowania, ta kompaktowa lampa kempingowa kryje w sobie zadziwiającą moc światła 250 lm. W zestawie posiada dodatkowy karabińczyk, który szybko można przypiąć do wbudowanego w lampę haka, by ułatwić sobie zawieszenie lampy. Po prostu zdemontuj pokrywę lampy by zamienić ją w lampę sufitową..
132,00zł
Lampa campingowa imitująca lampę naftową. Opis Produktu:- Źródło światła: 15 diod LED- Zasilanie: 2 x bateria D- Posiada włącznik z płynną regulacją światła- Dostępna w 4 kolorach: czerwony, srebrny, zielony, czarny.   ..
32,00zł
Ekonomiczna lampa kempingowa, w której źródłem światła jest 16 diod LED. Zasilana 3 bateriami typu AA może pracować aż do 20h. Wyposażona w rączkę, posiada też płynną regulację jasności, dzięki czemu użytkownik sam może dopasować siłę światła do własnych potrzeb.   Dane techniczne: Czas pracy: do..
17,00zł
Lampa campingowa wyposażona w 16 diod LED. Posiada płynną regulację jasności, co pozwala na dokładne dostosowanie nasilenia światła do potrzeb użytkownika. Mała, lekka i bardzo poręczna. Dostępna w dwóch kolorach - czerwonym i zielonym. Opis produktu:- Źródło światła: CREE XP-E Q4 LED- Siła światła..
27,00zł
Mini lampka kempingowa. Mała, poręczna, lekka i łatwa w użyciu. Daje jasne światło. Jej zaletą jest bardzo długi czas świecenia aż do 72h. Dostępna w czterech kolorach: niebieskim, zielonym, fioletowym i czerwonym.Dane techniczne:Czas pracy: do 72 hKolor: niebieski, czerwony, fioletowy, zielonyWaga:..
13,00zł
Wizard to prawdziwy czarodziej - potrafi unosić się na wodzie! W małej obudowie czai się 520 lm, które oczarują Cię silnym, jednorodnym, gładkim światłem. Haczyk wbudowany w podstawę lampy pozwala używać jej jako oświetlenia sufitowego. Wizard jest nie tylko ładowany przez micro USB, ale pełni też..
169,00zł
Lampa naftowa niemieckiego producenta Mil-Tec...
27,00zł
Do oświetlania kierunkowego. Grzeje i świeci. Idealna dla wędkarzy.Opis produktu: - Moc (kW) - 0,65- Waga (kg) - 0,68- Wymiary (mm) - 260x180x280 - Zużycie (g/godz) - 47 ..
95,00zł
Przednia lampa rowerowa o bardzo silnym świetle dzięki diodzie 1 Watt. Po zdjęciu lampki z uchwytu może służyć jako ręczna latarka. Opis produktu:- Źródło światła: 1 Watt dioda LED- Rodzaj zasilania: 3 x bateria AAA- Wymiary 102 mm x fi 35 mm- Waga: 72g..
32,90zł
Mała lampa ostrzegawcza przednia z możliwością montażu na kask i rękę czy też na kierownicę roweru (2 paski o różnej długości w komplecie, oba na rzep co daje możliwość dostosowania się do powierzchni, na której jest mocowana lampka). Aż 3 tryby świecenia. Mała, lekka, niezwykle poręczna. Dane tech..
12,00zł
Mała lampa ostrzegawcza tylna z możliwością montażu na kask i rękę czy też na kierownicę roweru (2 pasku o różnej długości w komplecie, oba na rzep co daje możliwość dostosowania się do powierzchni, na której jest mocowana lampka). Aż 3 tryby świecenia. Mała, lekka, niezwykle poręczna. Dane technic..
12,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 147 (10 stron)