Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Nóż ELITE FORCE EF115 to średniej wielkości folder taktyczny, który świetnie sprawdzi się jako nóż EDC (codziennego użytku) EF115 to nóż składany, którego okładziny rękojeści zostały wykonane z materiału G-10, jest to ciśnieniowo prasowane włókno szklane z żywicą fenolową. Jest to materiał odp..
49,00zł
Nóż ratowniczy o nazwie Hinderer CLS (Combat Life Saver) został opracowany z myślą o ratownikach medycznych działających w warunkach bojowych. Został wyposażony w składane, częściowo ząbkowane ostrze wykonane ze stali nierdzewnej 440A. Rozkładanie noża odbywa się w bardzo wygodny sposób dzięki zast..
299,00zł
Nóż Gerber Contrast to bardzo ciekawy, średniej wielkości nóż składany, który przyciąga uwagę nowoczesnym wzornictwem oraz jakością wykonania charakterystyczną dla marki Gerber.Głownia modelu Contrast charakteryzuje się bardzo przemyślaną konstrukcją, która przy niewielkich rozmiarach zapewnia maksi..
135,00zł
Nóż Bear Grylls Folding Sheath to kolejny z serii ekstremalnych noży projektowanych we współpracy ze znanym na całym świecie popularyzatorem survivalu i autorem książek o sztuce przetrwania - Bearem Gryllsem.Wzorem, na którym jest oparty projekt tego modelu jest znany i ceniony na rynku produktów su..
119,00zł
Nóż Gerber Tactical Air Ranger to średniej wielkości profesjonalny nóż taktyczny charakteryzujący się świetnym stosunkiem ceny, dobranych materiałów oraz jakości.Głownia Modelu Air Ranger Tactical została wykonana z nierdzewnej stali stopowej 7CR17MOV. Jest to stal chromowo – molibdenowa, która char..
139,00zł
Mamy do zaoferowania fabrycznie nowy, wysokiej jakości nóż hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Jest to uniwersalny, składany nóż w całości wykonany z mocnej stali nierdzewnej. Rękojeść wykonana jest z wytrzymałego metalu o ciekawym wzornictwie z gumowanymi..
37,00zł
Mamy do zaoferowania fabrycznie nowy, wysokiej jakości nóż hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Jest to uniwersalny, składany nóż w całości wykonany z mocnej stali nierdzewnej. Rękojeść wykonana jest z wytrzymałego metalu o ciekawym wzornictwie z gumowanymi..
37,00zł
Nóż “motylek” hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Głownia o szlifie płaskim, oraz rękojeści wykonane z mocnej stali nierdzewnej. Blokada rękojeści chroni przed niekontrolowanym rozłożeniem. Idealny do ćwiczeń trików, a także przydatny w turystyce, wędkarst..
49,00zł
Model JKR357 to podstawowy nóż składany typu ""motylek"". Wyprodukowany został przez hiszpańską markę Joker, która znana jest z produkcji dobrych jakościowo oraz przystępnych cenowo wyrobów. Nóż wykonany jest ze stali nierdzewnej, oraz aluminium (rękojeść) która zapewnia mu odpowiednią trwałość i wy..
34,00zł
Wysokiej jakości nóż “motylek” hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Jest to składany nóż w całości wykonany z mocnej stali nierdzewnej w kolorze czarnym. Przydatny w turystyce, wędkarstwie, myślistwie itd. Całość zapakowana jest w ładne tekturowe pudełko co..
48,00zł
Model JKR444 to podstawowy nóż składany typu ""motylek"". Wyprodukowany został przez hiszpańską markę Joker, która znana jest z produkcji dobrych jakościowo oraz przystępnych cenowo wyrobów. Nóż wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz aluminium (rękojeść; która zapewnia mu odpowiednią trwałość ..
59,00zł
Model JKR449 to podstawowy nóż składany typu ""motylek"". Wyprodukowany został przez hiszpańską markę Joker, która znana jest z produkcji dobrych jakościowo oraz przystępnych cenowo wyrobów. Nóż wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz aluminium (rękojeść; która zapewnia mu odpowiednią trwałość i wyt..
53,00zł
Wysokiej jakości nóż “motylek” hiszpańskiej marki Joker znanej na całym świecie ze swoich doskonałych wyrobów. Jest to składany nóż w całości wykonany z mocnej stali nierdzewnej. Producent na rękojeści zastosował interesujące zdobienia, które podnoszą walory estetyczne modelu. Model JKR-470 może być..
60,00zł
Model JKR442 to podstawowy nóż składany typu ""motylek"". Wyprodukowany został przez hiszpańską markę Joker, która znana jest z produkcji dobrych jakościowo oraz przystępnych cenowo wyrobów. Nóż wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz aluminium (rękojeść; która zapewnia mu odpowiednią trwałość i wyt..
44,00zł
Model JKR447 to podstawowy nóż składany typu ""motylek"". Wyprodukowany został przez hiszpańską markę Joker, która znana jest z produkcji dobrych jakościowo oraz przystępnych cenowo wyrobów. Nóż wykonany jest ze stali nierdzewnej, oraz aluminium (rękojeść) która zapewnia mu odpowiednią trwałość i wy..
53,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 157 (11 stron)