Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Oryginalne, skórzano-nylonowe etui w kolorze czarnym pasujące do następujących narzędzi Leatherman:Charge ALCharge ALXCharge TTiWave NewFreestyleSkeletoolSkeletool CXSkeletool SXRebarWingmanSidekickEtui posiada trzy kieszenie (główną, płaską frontalną i boczną), które umożliwiają trzymanie w nich do..
35,00zł
Multitool Gerber 400 został wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej w matowym, czarnym odcieniu. Szczypce wysuwane są z rękojeści za pomocą ruchy nadgarstka, w przeciwieństwie do standardowej konstrukcji multitooli, gdzie rękojeść otwierana na dwie części.W modelu tym zastosowano między innymi noży..
249,00zł
Gerber Dime Black to niezwykle kompaktowy multitool, wyposażony w 10 przydatnych na co dzień narzędzi. Multitool został wykonany ze stali nierdzewnej 3Cr13. Składa się z 10 funkcji.Dzięki swoim niewielkim wymiarom i wadze znakomicie sprawdza się jako niewielkie, poręczne narzędzie do noszenia na co ..
99,00zł
Gerber Dime Green to niezwykle kompaktowy multitool, wyposażony w 10 przydatnych na co dzień narzędzi. Multitool został wykonany ze stali nierdzewnej 3Cr13. Składa się z 10 funkcji. Dzięki swoim niewielkim wymiarom i wadze znakomicie sprawdza się jako niewielkie, poręczne narzędzie do noszenia na ..
95,00zł
Gerber Dime Red to niezwykle kompaktowy multitool, wyposażony w 10 przydatnych na co dzień narzędzi. Multitool został wykonany ze stali nierdzewnej 3Cr13. Składa się z 10 funkcji.Dzięki swoim niewielkim wymiarom i wadze znakomicie sprawdza się jako niewielkie, poręczne narzędzie do noszenia na co dz..
95,00zł
Multitool Gerber Splice to kompaktowy, uniwersalny multitool niezbędny dla każdego kto chce być przygotowany na każdą sytuację awaryjną, zarówno w mieście jak i poza nim.Nie dajmy się zwieść pozorom i niewielkim rozmiarom tego urządzenia. Multitool Gerber Splice został wyposażony aż w 9 przydatnych ..
79,00zł
Multitool Suspension to wykonane ze stali nierdzewnej multi narzędzie. Jego konstrukcja pozwala na łatwe znalezienie 12 funkcji bez konieczności otwierania każdego z nich. Całość dzięki zastosowanej sprężynie otwiera się za pomocą jednej ręki.Główne ostrza otwierane są przy pomocy kciuka, posiadają ..
169,00zł
Długo wyczekiwana innowacja Leatherman - One Hand Tool, czyli multitool, którego kombinerki aktywuje się przez wyrzut za pomocą jednej ręki. Prócz tego, dzięki specjalnym wycięciom pod kciuk, także dwa ostrza nożowe, piła oraz przecinak do pasów mogą być otwierane bez pomocy drugiej dłoni. Pierwszy ..
399,00zł
Leatherman Rebar to kompaktowa wersja legendarnego modelu SuperTool 300, w której pomniejszono wymiary kleszczy i narzędzi, zachowując jednak najważniejsze cechy pierwowzoru: ogromną wytrzymałość i wydajność podczas pracy. Leatherman Rebar to wytrzymały multitool, w którym zastosowano aż 17 w pełni..
269,00zł
Kompaktowy model amerykańskiego producenta, charakteryzujący się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Skuteczne, wytrzymałe kombinerki i szybki dostęp do noża. 12 narzędzi w jednym! Atrakcyjna cena i  ciekawy wygląd czynią z niego znakomity pomysł na prezent.W modelu Rev zastosowano blokadę n..
149,90zł
Sidekick Leatherman to wysokiej jakości multitool codziennego użytku, w którym zastosowano min. sprężynujące kleszcze, praktyczny karabińczyk pozwalający umożliwiający przypięcie narzędzia do plecaka lub torby oraz aż 14 przydatnych w każdej sytuacji narzędzi. Sidekick Leatherman to multi narzędzie..
219,00zł
Multitool Leatherman Signal to pierwsze narzędzie zaprojektowane z myślą o miłośnikach survivalu i outdooru.  Niewątpliwą zaletą jest 19 narzędzi w jednym urządzeniu, a wszystkie są blokowane.Zaletę stanowią również załączone do toola wyciągane na zewnątrz akcesoria survivalowe: krzesiwo, gwizd..
499,00zł
Zaawansowany multitool amerykańskiej firmy Leatherman zbliżony do modelu Wave, wyróżniający się możliwością otwarcia 4 narzędzi bez konieczności rozkładania kombinerek oraz gniazdem na wymienne brzeszczoty piły oraz pilników w powszechnie stosowanym systemie T-SHANK.21 narzędzi w jednym!Jeden z najw..
509,00zł
Zaawansowany multitool amerykańskiej firmy Leatherman zbliżony do modelu Wave, wyróżniający się możliwością otwarcia 4 narzędzi, bez konieczności rozkładania kombinerek, oraz gniazdem na wymienne brzeszczoty piły oraz pilników w powszechnie stosowanym systemie T-SHANK.21 narzędzi w jednym!Jeden z na..
479,00zł
Nowatorski, unikatowy multitool w formie wielofunkcyjnej bransolety. 29 narzędzi, które możesz zabrać ze sobą zawsze i wszędzie - nawet na pokład samolotu!Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej 17-4. Wersja czarna, w przypadku której wysokiej jakości stal nierdzewna 17-4 została pokryta..
999,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 21 (2 stron)