Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Klasyczny niezbędnik turystyczny. Składa się on z dwóch elementów zespolonych nitem:- łyżki- widelca..
14,00zł
SporkCase ułatwia zabranie Spork"ów ze sobą zarówno na krótką wycieczkę lub dłuższą wyprawę. Niezbędniki zatrzaśnięte w pojemniku są chronione przed zabrudzeniem. Pojemnik jest wytrzymały i przyciąga uwagę ładną kolorystyką. Oczko umożliwia zawieszenie na sznurku. Pomieści 1 lub 2 niezbędniki.C..
22,00zł
Lekki niełamliwy niezbędnik plastikowy (LEXAN) 3 częściowy. Składa się on z trzech elementów:- łyżki- widelca- noża Całość spięta jest otwieranym kółkiem dzięki czemu nie zgubimy elementów w trakcie transportu natomiast na czas spożywania posiłku możemy używać każdego sztućca osobno...
16,00zł
Lekki niezbędnik stalowy 3 częściowy. Składa się on z trzech elementów:- łyżki- widelca- noża Całość spięta jest otwieranym kółkiem dzięki czemu nie zgubimy elementów w trakcie transportu natomiast na czas spożywania posiłku możemy używać każdego sztućca osobno...
22,00zł
Tradycyjny niezbędnik ze stali nierdzewnej brytyjskiego producenta BCB. Nóż został wyposażony w otwieracz do kapsli. Specyfikacja produktu:Waga: 75 g..
17,90zł
Niezbędnik stalowy 3 częściowy na wyposażeniu Wojska Polskiego Składa się on z trzech elementów:- łyżki- widelca- noża..
24,00zł
Tradycyjny niezbędnik ze stali nierdzewnej brytyjskiego producenta BCB. Sztućce wciskane są do specjalnego uchwytu, który posiada otwieracz do kapsli i konserw. Specyfikacja produktu:Waga: 87 g..
21,90zł
Niezbędnik stalowy 4 częściowy na wyposażeniu Bundeswehry Składa się on z czterech elementów:- łyżki- widelca- noża- otwieracza do konserw Elementy niezbędnik posiadają specjalne nacięcia dzięki którym nie rozsuwają się samoczynnie po złożeniu...
32,00zł
Lekkie i mocne plastikowe sztućce do ogólnego użytku. Nie rysują warstwy PTFE w naczyniach .OPIS PRZEDMIOTU:Materiał: PolipropylenWaga: 35 g..
14,00zł
Niezbędnik wykonany w formie scyzoryka z pokrowcem w kolorze olive Składa się on z: - widelca (wyjmowanego)- łyżki (wyjmowanej)- noża (w obudowie)- mini nożyka- korkociągu Całość chowana do pokrowca materiałowego z możliwością montażu na pasie.  ..
29,00zł
Opis produktu: Materiał: ekologiczne tworzywo sztuczne BPA-free wysokiej jakości, BPARozmiar: 16,5 x 4,8 x 1,5 cmWaga: 9 gKolor: Olive- wyprodukowany w Szwecji- wygoda posiadania nóża, widelca i łyżki na jednym końcu..
7,00zł
Tradycyjny spork od Light My Fire. Cechy produktu:do użycia w zmywarcebardzo wytrzymałylekkibezpieczne dla naczyń z powłoką nieprzywierającąodporny na temperaturęSpecyfikacja:Materiał: TritanWymiary: 195x40x25mmWaga: 49g..
8,00zł
Kiedy zaczynają się trudności, Spork Titanium przychodzi z pomocą.Spork Tytan jest wykonany z tytanu, jednego z najtwardszych stopów na świecie. Tytan jest stosowany w konstrukcjach lotniczych z powodu jego lekkości i ekstremalnej wytrzymałości. Wysoka biokompatybilność tytanu oznacza, że jest przyj..
55,00zł
Chwytak turystyczny wykonany ze stali nierdzewnejTrwały i doskonale wyprofilowany, dzięki czemu utrzyma nawet ciężkie naczynie...
17,00zł
Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)