Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Dym szkoleniowy o wadze 1kg. Czas spalania wynosi około 180 sekund, podczas którego uwalnia się bardzo gęsty, czarny dym.Produkt świetne nadaje się do gier typu ASG/Paintball oraz wszelkich pokazów i pozoracji...
56,00zł
Ekran dymny, emitujący bardzo gęsty, czerwony dym oraz generujący efekty błyskowe w trakcie używania. Odpalanie następuje za pomocą lontu, czas dymienia wynosi około 60 sekund.Dzięki swojej gęstości oraz czasowi dymienia, ekran idealnie nadaje się do wszelkich gier taktycznych typu Paintball czy ASG..
65,00zł
Flara spala się jasnym białym światłem.Czas palenia: 60 sekund..
9,00zł
Flara spala się czerwonym światłem.Czas palenia: 60 sekund..
9,00zł
Ekran dymny, emitujący bardzo gęsty, żółty dym. Odpalanie następuje za pomocą lontu, czas dymienia wynosi około 30 sekund. Ekran wypełniony jest 30g mieszanką dymiącą. Dzięki swojej gęstości oraz czasowi dymienia, ekran idealnie nadaje się do wszelkich gier taktycznych typu Paintball czy ..
7,00zł
Granat hukowy jest produktem przeznaczonym  do pozoracji pola walki. Granat uruchamiamy za pomocą zapłonnika uruchamianego przez wyciągniecie zawleczki, bez użycia otwartego ognia.Masa hukowa: 3 gramy..
18,00zł
Granat zasilany jest standardową, 12g kapsułą CO2, którą umieszcza się w specjalnym cylindrze, a następnie całość z mechanizmem zapłonowym nakręca się na jedną z 12 skorup. Wykonana z tworzywa sztucznego skorupa granatu jest jednorazowego użytku - w przeciągu 2-4 sekund po wyciągnięciu zawleczki nas..
139,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)