Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Kulochwyt do tarcz papierowych 17 x 17 cm. Opis produktu:- możliwość zawieszenia na ścianie lub postawienia- skutecznie chroni przed rykoszetującym śrutem zatrzymując go w środku- do tarcz 17x17 cm- 20 szt. tarcz gratis w zestawie..
59,00zł
Kulochwyt do tarcz papierowych 14 x 14 cm. Opis produktu:- możliwość zawieszenia na ścianie lub postawienia- skutecznie chroni przed rykoszetującym śrutem zatrzymując go w środku- do tarcz 14x14 cm..
59,00zł
Metalowa tarcza magnetyczna z celami z grubej blachyw kształcie kaczek. Zasada działaniaGłównym zadaniem kulochwytu jest ochrona przed rykoszetującym śrutem i zbieranie śrutu w jego wnętrzu. Trafienie w cele - dwa z lewej strony i dwa z prawej - powoduje że ten cel zostanie obalony. Dzięki magnesow..
229,00zł
Kolorowe tarcze strzeleckie TF-9Przeznaczone do strzelania dynamicznego- wymiary: 450 x 450 mm Tagi:tarcza, papierowa, kontur, figura, kwadrat..
1,20zł
Tagi:tarcza, papierowa, 14 cm..
0,10zł
Tarcza Sylwetkowa Francuz podzielona na punktowane strefy trafień z wyszczególnieniem newralgicznych stref. Wymiary: 40 cm x 60 cm Tagi:tarcza, papierowa, sylwetka, kontur..
0,90zł
Tarcza Sylwetkowa Żołnierz.Klasyczna tarcza sylwetkowa używana na strzelnicach wojskowych.Posiada dodatkowo strefę ""pewnego"" trafienia oznaczoną na żółto.  Wymiary: 50 cm x 50 cm Tagi:tarcza, papierowa, sylwetka, kontur..
0,90zł
Tarcza strzelnicza wykonana wg specyfikacji Światowej Federacji Łucznictwa sportowego. Została wydrukowana na specjalnym papierze o wysokiej gramaturze i wzmacnianym tekstylnie systemem Rip Stop przez co staje się odporna na rozerwanie. Rozmiar 80x80 cm. Po zamontowaniu na specjalnej macie łucznicze..
5,00zł
Ta wiatrówka już na pierwszy rzut oka wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem na tle innych karabinków sprężynowych. Materiał syntetyczny, z którego wykonana jest kolba jest miły w dotyku i zapewnia pewny chwyt. Dodatkowym, mocnym atutem jest możliwość regulawonia wysokości baki policzkowej, co jest ni..
449,00zł
Wiatrówka z dolnym naciągiem jest ciekawą alternatywą dla klasycznej wiatrówki. Dodatkowo konstrukcja dolnego naciągu sprężyny zastosowana w tym modelu jest skutecznym sposobem na unieruchomienie lufy podczas użytkowania. Śrut umieszczany jest w lufie przy pomocy bardzo sprytnego patentu w formie ob..
479,00zł
Polimerowe łoże jest bardzo trwałe, przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości. Gumowa stopka znajdująca się na kolbie absorbuje część energii odrzutu przy strzale. Precyzyjna gwintowana lufa i mechanizm spustowy zapewniają dobrą celność. Cechy produktu:kaliber: 4,5 mm diaboloprędkość poc..
429,00zł
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)