Telefon:42 215 82 07

W tym dziale przedstawiamy skuteczne akcesoria obronne, których posiadanie i używanie w sytuacji obrony koniecznej jest zgodne z polskim prawem. Na wszystkie produkty w tym dziale nie jest wymagane zezwolenie. 

Siatka
Lista
Bojówka do pałki typu tonfa mocowana do paska u spodni. Opis produktu:Średnica: 4,5 cm..
15,00zł
Długopis Perfecta TPIII to taktyczny gadżet codziennego użytku. Długopis ten wykonano ze wzmacnianego aluminium, dzięki czemu jest on praktycznie ""niezniszczalny"" w codziennym zastosowaniu. Antypoślizgowa faktura aluminium zapewnia wygodny i pewny chwyt pisania jak również w trakcie awaryjnego uży..
85,00zł
Długopis Perfecta Tactical Pen 2 to taktyczny gadżet codziennego użytku dla wszystkich miłośników militariów. Perfecta Tactical Pen wykonano ze wzmacnianego aluminium, dzięki czemu jest on praktycznie ""niezniszczalny"" w codziennym zastosowaniu. Antypoślizgowa faktura aluminium zapewnia wygodny i p..
65,00zł
Długopis Perfecta TPIV to taktyczny gadżet codziennego użytku. Długopis ten wykonano ze wzmacnianego aluminium, dzięki czemu jest on praktycznie ""niezniszczalny"" w codziennym zastosowaniu. Antypoślizgowa faktura aluminium zapewnia wygodny i pewny chwyt pisania jak również w trakcie awaryjnego użyc..
89,00zł
Cold Steel Koga SD1 to skuteczny kubotan do samoobrony, wykonany z bardzo wytyrzmałego polimeru. Zakończenie łagodne. Ciosy zadawane kubotanem mogą być bardzo dotkliwe i umiejętne zastosowanie będzie atutem w samoobronie. Według technik użycia uderza się głównie w szczególnie wrażliwe punkty ci..
45,00zł
Cold Steel Mini Koga SD2 to skuteczny kubotan do samoobrony, wykonany z bardzo wytyrzmałego polimeru. Zakończenie stożkowe. Ciosy zadawane kubotanem mogą być bardzo dotkliwe i umiejętne zastosowanie będzie atutem w samoobronie. Według technik użycia uderza się głównie w szczególnie wrażliwe punkty ..
39,00zł
Kubotan to przedmiot projektu japończyka Sōke Kubota Takayuki stosowany do samoobrony. Takayuki jest także autorem technik walki i samoobrony przy użyciu kubotanu. Jest to pomniejszona pałka tonfa, która ze względu na niewielkie rozmiary może być noszona jako brelok do kluczy. Nazwa przyrządu pocho..
29,00zł
Pałka teleskopowa ESP hartowana 16" w nowej, kompaktowej wersji, przeznaczonej do skrytego przenoszenia.Czeska firma ESP to ceniony w Europie producent wysokiej jakości produktów obronnych dla służb mundurowych oraz osób cywilnych. W ofercie producenta dostępna jest szeroka gama pałek teleskopowych ..
185,00zł
Pałka teleskopowa ESP hartowana 21" w nowej, kompaktowej wersji, przeznaczonej do skrytego przenoszenia.Czeska firma ESP to ceniony w Europie producent wysokiej jakości produktów obronnych dla służb mundurowych oraz osób cywilnych. W ofercie producenta dostępna jest szeroka gama pałek teleskopowych ..
189,00zł
Pałka teleskopowa baton o długości 16 cali wykonana ze stali oksydowanej na czarno. To jedno z najbardziej skutecznych narzędzi w obronie koniecznej i awaryjnych sytuacjach. Ten najmniejszy model, doskonale nadaje się do dyskretnego przenoszenia. Skonstruowana z trzech stalowych prętów. Powłoka z ok..
89,00zł
Opis produktu:Kolor: CzarnyDługość: 53 lub 21 cmMateriał: StalPokrycie: Czarny ChromRękojeść: 100% NylonWaga: 440 g- uchwyt do pasa w komplecie ..
79,00zł
Pałka teleskopowa Perfecta 12,5" 3-członowa niklowana...
65,00zł
Pałka teleskopowa z pokrowcem niemieckiego producenta Mil-Tec.Opis produktu:Kolor: CzarnyDługość: 65 lub 26cmMateriał: StalRękojeść: 100% NylonWaga: 610g..
69,00zł
Profesjonalna pałka z poprzecznym uchwytem, cechująca się dużą wszechstronnością i łatwością użycia. Doskonała do samoobrony i prewencji.Opis produktu:Kolor: CzarnyMateriał: ABS (tworzywo sztuczne)Długość: 58 cmWaga: 420 g- pewny uchwyt / anatomiczna rączka- wyposażona w serce dające lepsze wyważeni..
55,00zł
Wykonana z twardego polipropylenu pałka typu tonfa przeznaczona do profesjonalnego użytku i samoobrony. Wariant z gardą w kształcie serca u nasady poprzeczki - lepsza ochrona dłoni przy blokowaniu uderzeń! Unowocześnione formy wywodzącej się z dalekiego wschodu pałki typu tonfa są wykorzystywan..
42,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)