Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Producent: ASG Model: ARSENAL SA M7Materiał: Metal + ABSNapęd: ElektrycznyPojemność magazynka: 600 kulek - HiCapDługość: 870 mmWaga: 2800gLufa wewnętrzna: 450mmPrędkość początkowa: . Tania replika karabinu AK47 wzorowana na konstrukcjach markowych produktów z Tajwanu. Replika wykonana została w częś..
499,00zł
Producent: BOYI - DBOYS - Made in ChinaModel: AKS 74U - ZestawMateriał: Metal + ABSNapęd: ElektrycznyPojemność magazynka: 500 kulek - HiCapDługość: 49 / 73 cmWaga: 2800gLufa wewnętrzna: 6.08mmPrędkość początkowa: 112-114 m/s (370-377fps)Tania replika karabinu AKS74-U wzorowana na konstrukcjach marko..
529,00zł
Replika BY-809 jest odwzorowaniem jednego z najbardziej charakterystycznych pistoletów maszynowych. Do produkcji wykorzystano tu wysokiej jakości tworzywo polimerowe, pozwalające znacznie zredukować ciężar własny repliki przy jednoczesnym zachowaniu znacznej wytrzymałości. Wykonane z niego zostały k..
275,00zł
Replika karabinku szturmowego SC-02-BLK   Replika karabinku SC-02 jest wykonana z tworzywa oraz elementów metalowych. Z metalu - a dokładniej z aluminium obrabianego na maszynie numerycznej CNC - wykonano szyny RIS, przyrządy celownicze, magazynek, lufę oraz niektóre elementy korpusu. Z tworzywa..
779,00zł
Wariant popularnej i dobrze wykonanej replik CM028. Korpus wykonany został z tworzywa, zaś chwyt przedni z szynami RIS - z tworzywa nylonowego. W największym skrócie, CM028A to wzbogacona o system szyn RIS i ergonomiczny chwyt pistoletowy replika karabinka AK47, mająca wszelkie zalety modelu bazoweg..
579,00zł
Replika izraelskiego karabinu szturmowego Galil SAR wykonana przez firmę Cyma z połączenia metalu i tworzywa sztucznego. Z tworzywa wykonano tu chwyt przedni oraz chwyt pistoletowy. Ze stali wykonano selektor ognia (ten, który w oryginale pełni funkcję bezpiecznika; zatrzask magazynka, osłona spustu..
899,00zł
Replika CM032A wzorowana jest na najkrótszej wersji karabinu, zwanej niekiedy ""SOCOM"". Bardzo zwarta, dobrze spasowana konstrukcja robi wrażenie również swoją wagą - ponad 3kg. Do produkcji repliki użyto ZnAlu, tworzywa sztucznego oraz stali. Łoże oraz górna osłona lufy zostały wykonane z tworzywa..
625,00zł
CM.009 Full Metal [CM] jest repliką broni M16A3. Jest to bardzo dobrze wykonana replika popularnej “emki”, chińskiego producenta CM, posiadającego wieloletnie doświadczenie w produkcji replik ASG. Elementy takie jak: lower i upper receiver (dolna oraz górna część korpusu; prowadnica kolby, lufa zewn..
749,00zł
Replika karabinka DG-08 wykonana została ze wzmocnionego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia i drobnych elementów metalowych. Replika posiada dobrze wykonane i spasowane elementy zewnętrzne. Składana kolba pozwala na łatwiejszy transport repliki oraz umożliwia manewrowanie nią w mniejszych ..
439,00zł
Replika karabinu wyborowego FSSPasjonaci militariów i broni strzeleckiej zza wschodniej granicy od lat są rozpieszczani niezliczonymi replikami karabinów typu AK i SWD. Niektóre konstrukcje natomiast, będące obiektem pożądania wielu rusofili, do niedawna posiadały swe airsoftowe odpowiedniki jedynie..
749,00zł
Replika karabinka GFG29 A1Broń strzelecka w układzie bull-pup (zwany niekiedy bezkolbowym) posiada długa tradycję i równie wielu zwolenników, jak sceptyków. Jedna z zalet tego typu konstrukcji jest jednak ciężko podważalna - to możliwość zastosowania naprawdę długiej i skutecznej lufy, przy zachowan..
999,00zł
Replika karabinu maszynowego GF60Replika GF60 jest wiernym odwzorowaniem najsłynniejszego i najbardziej medialnego karabinu maszynowego XX. wieku. W tym wypadku mamy do czynienia z wersją E4, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby amerykańskich jednostek specjalnych. Replika wykonana została niemal w..
1 749,00zł
Replika JG1638 firmy JG oparta konstrukcyjnie na replikach typu G36. Wykonana jest w większości z tworzywa, z wykluczeniem szyny RIS i lufy zewnętrznej wykonanych z metalu. Replika posiada chwyt pistoletowy zapożyczony z replik typu P90 co pozwala na stabilny, pewny uchwyt.Zaopatrzona jest w regulow..
799,00zł
JG1238 należy do drugiej generacji replik JG, bazującej na konstrukcjach TM i w pełni zgodnej z podzespołami tak tej firmy, jak i większości innych producentów również swe konstrukcje z replik Tokio Marui wywodzących. Replika, podobnie jak oryginał, wykonana jest w większości z lekkiego i wytrzymałe..
769,00zł
Replika pistoletu maszynowego JG0452Wykonana z wysokiej jakości tworzywa replika pistoletu maszynowego. Korpus repliki wykonany został z tworzywa, zaś rozkładana kolba, lufa, uchwyt zawieszenia oraz magazynek wykonano z metalu.Podobnie jak pierwowzór, replika umożliwia tak prowadzenie ognia pojedync..
459,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 32 (3 stron)