Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Li-Po alarmUkład zabezpieczający pakiet LiPo i LiIon przed nadmiernym  rozładowaniem. Urządzenie podłączamy w pakiecie do wtyku balansera.  Urządzenie sygnalizuje nam nadmierne rozładowanie za pomocą dźwięku (wbudowany buzzer). Zastosowanie LiPo Alarmu gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa..
20,90zł
Kątowy chwyt przedni - foliage greenKątowy chwyt przedni wykonany z wytrzymałego tworzywa nylonowego. Chwyt jest rozwiązaniem zastępującym klasyczną, pionowo montowaną rączkę. Ułożenie dłoni jakie wymusza na użytkowniku jej kształt, powoduje automatyczne ułożenie kciuka wzdłuż chwytu przedniego, stw..
27,00zł
Kątowy chwyt przedni - Olive DrabKątowy chwyt przedni wykonany z wytrzymałego tworzywa nylonowego. Chwyt jest rozwiązaniem zastępującym klasyczną, pionowo montowaną rączkę. Ułożenie dłoni jakie wymusza na użytkowniku jej kształt, powoduje automatyczne ułożenie kciuka wzdłuż chwytu przedniego, stwarz..
36,00zł
Chwyt przedni  firmy ACM pasujący do wszystkich karabinów wyposażonych w szynę RIS 22mm.Opis Produktu:Waga: 100 gKolor: czarnyMateriał: nylonProducent: ACM..
20,00zł
Aluminiowy cylinder SHS Typ 2Aluminiowy cylinder firmy SHS zbudowany jest całkowicie z aluminium, co zapewnia jego trwałość. Zalecany do stosowania w replikach z lufą o długości od 210 – 360 mm. W porównaniu do innych cylindrów, ten oferuje doskonałą równowagę między jakością i trwałością a ceną...
52,00zł
Cylinder SHS Typ 1Metalowy cylinder typu 1 produkcji firmy SHS przeznaczony do luf wewnętrzny o długości od 400 do 455 mm...
48,00zł
Cylinder typu B. Przystosowany do replik z lufą o długości 450 - 401mm. Producent: ElementMateriał: metalPasuje do: repliki z lufą o długości 450 - 401mm...
65,00zł
Cylinder bore up typ 0Wykonany z aluminium cylinder typu 0 przeznaczony do montażu w gearboxach typu V2 i V3.   Do produkcji cylindra użyto metalu, posiada polerowane wnętrze oraz jest pokryty specjalnymi rowkami chłodzącymi. Idealny do tuningów replik...
60,00zł
Cylinder SHS Typ 0Metalowy cylinder typu 0 produkcji firmy SHS przeznaczony do luf wewnętrzny o długości powyżej 450mm..
42,00zł
Cylinder SHS Typ 1Metalowy cylinder typu 1 produkcji firmy SHS przeznaczony do luf wewnętrzny o długości od 200 do 350 mm..
18,00zł
Cylinder ze zintegrowaną głowicą do replik typu M4/AKZestaw cylindra z zintegrowaną głowicą wykonany w technologii CNC. Wykonanie z jednego kawałka stali nierdzewnej gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność...
65,00zł
Najbardziej podstawowy dwójnóg z uchwytem na lufę.Kod producenta: 2.7017Gwarancja: 24 miesiące...
49,00zł
Składany, regulowany dwójnóg, który idealnie sprawdza się w karabinach snajperskich i wyborowych. Dzięki zastosowaniu systemu teleskopowego, istnieje możliwość regulacji długości nóżek - użytkownik może dopasować ich wysokość według własnych upodobań. Dodatkowo zastosowano blokadę nóżek, co znacznie..
165,00zł
Dysza do replik typu M4Uszczelniona 22mm dysza dedykowana do replik serii M4. Wykonana została z tworzywa sztucznego zapewniającego lekkość oraz wysoką wytrzymałość. Wylot dyszy został podzielony na 2 części co pozytywnie wpływa na ruch kulki w komorze hop-up. Produkty marki SHS wyróżniają się wysok..
14,50zł
Uszczelniona dysza ma znaczący wpływ na celność, jak i samą wydajność repliki.Połączenie dyszy i komory Hop-up jest miejscem w którym powstają największe straty na ciśnieniu powietrza sprężonego w cylindrze. Dlatego warto wymienić ten element na powyższy oferujący znacznie większą jakość.- producent..
19,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 53 (4 stron)