Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Kabura skórzana do pistoletu Beretta 92 FS z mocowaniem do pasa i szelek.Pasuje także do modeli: Beretta Elite II oraz Beretta 90 TWO. Wykonana z grubej 3 mm. skóry, wytłoczona pod kształt pistoletu. Ten model kabury zapinany jest na zatrzask napowy,dzięki tej opcji można szybko wydobyć broń z kabur..
69,00zł
Kabura skórzana do pistoletu Beretta Px4 Storm, z mocowaniem do pasa i szelek. Wytłoczona specjalnie pod ten model pistoletu. Opis produktu:Kolor: CzarnyMateriał: Skóra - 3m..
69,00zł
Opatentowany zamek SERPA Technology lock™ chwyta kabłąk spustowy gdy pistolet jest w kaburze i trzyma go pewnie do momentu kiedy  zdecydujemy się na jego zwolnienie. Zwolnienie następuje gdy palcem wskazujący spoczywającym na boku kabury wciśniemy przycisk - podczas wyciągania broni z kabury pa..
219,00zł
Kabura skórzana do pistoletu COLT 1911 z mocowaniem do pasa i możliwością podpięcia szelek. Kabura wykonana jest z 3 mm. skóry wytłoczonej pod kształt pistoletu z tłoczonym napisem COLT. Ten model kabury pasuje do wszystkich klonów modelu Colt 1911-jednostki wręcz legendarnej,bardzo popularnej w świ..
69,00zł
Lekka, dedykowana kabura półotwarta z płetwą do szybkiego mocowania na pasie. Wykonana z wysokiej jakości polimeru, dzięki czemu jest wytrzymała i poddaje się ugięciom, co oznacza, że zdecydowanym ruchem można z niej wyciągnąć i włożyć pistolet. Pistolet nie wypadnie z kabury nawet podczas bardzo gw..
87,00zł
Kabura FastDraw Glock 17, 22, 31Wyprodukowana z wytrzymałego polimeru przez firmę Cytac kabura FastDraw do pistoletów Glock 17, 22, 31. Wbudowany system regulacji pozwala na dostosowanie docisku kabury i broni do preferencji strzelca.Montaż na pas posiada szeroką płetwę poprawiającą stabilność i wyg..
59,00zł
Kabura skórzana do pistoletu CZ D Compact z mocowaniem do pasa i szelek. Kabura wykonana jest ze skóry o grubości 3 mm. specjalnie wytłoczona pod kształt broni. Model ten możemy wykorzystywać także do pistoletów Air Soft,wersji gazowych a nawet palnych. Za pomocą ramek możemy nosić kaburę pod pachą ..
79,00zł
Kabura skórzana do pistoletu Glock 19 / RMG 19, z mocowaniem do pasa i szelek. Wytłoczona specjalnie pod ten model pistoletu. Opis produktu:Kolor: CzarnyMateriał: Skóra - 3 mm..
79,00zł
Polimerowa kabura dedykowana do pistoletów Glock 19/23/26/27/32/34 z płetwą umożliwiającą montaż kabury na biodrze. Wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę IMI Defense. Dzięki innowacyjnemu systemowi łączenia kabury z płetwą, użytkownik ma możliwość regulowania kąta nachylenia kabury w zakresie 36..
146,00zł
Kabura polimerowa do Glocka 17Polimerowa kabura dedykowana do pistoletu Glock 17 z płetwą umożliwiającą montaż kabury na biodrze. Wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę IMI Defense. Dzięki innowacyjnemu systemowi łączenia kabury z płetwą użytkownik ma możliwość regulowania kąta nachylenia kabury ..
179,00zł
Kabura IMI DEFENSE FAB Colt 1911 - czarnaIzraelskie kabury firmy IMI Defense dziękii innowacyjnemu,nowoczesnemu rozwiązaniu blokady spustowej, zwalnianej palcem wskazującym zyskały dużą popularność wśród Jednostek Specjalnych, Policji oraz Wojska na całym świecie. Kabury skonstruowane są tak, aby br..
175,00zł
Izraelskie kabury firmy IMI Defense dzięki innowacyjnemu, nowoczesnemu rozwiązaniu blokady spustowej, zwalnianej palcem wskazującym zyskały dużą popularność wśród Jednostek Specjalnych, Policji oraz Wojska na całym świecie. Kabury skonstruowane są tak, aby broń dobywana była wygodnie, a co najważnie..
175,00zł
Izraelskie kabury firmy IMI Defense dzięki innowacyjnemu, nowoczesnemu rozwiązaniu blokady spustowej, zwalnianej palcem wskazującym zyskały dużą popularność wśród Jednostek Specjalnych, Policji oraz Wojska na całym świecie. Kabury skonstruowane są tak, aby broń dobywana była wygodnie, a co najważnie..
144,00zł
Kabura skórzana do pistoletu IWI JERICHO B, z mocowaniem do pasa i szelek. Kabura wykonana jest ze skóry o grubości 3 mm. specjalnie wytłoczona pod kształt broni.Ten model kabury nosimy na prawej stronie pasa, jej układ (kabura operacyjna) dzięki szybkiej napie pozwala na wyjęcie broni w bardzo krót..
69,00zł
Kabura skórzana do pistoletu MAKAROV z mocowaniem do pasa i szelek. Kabura wykonana jest ze skóry o grubości 3 mm. specjalnie wytłoczona pod kształt broni. Model ten możemy wykorzystywać także do pistoletów Air Soft,wersji gazowych a nawet palnych. Za pomocą ramek możemy nosić kaburę pod pachą na sz..
69,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 33 (3 stron)