Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Adapter do montażu NVG do latarki Nomad03..
19,00zł
Dane techniczne:Oprawka: 100% gumy termoplastycznejSzkiełka: 100% poliwęglanPokrowiec: 75% poliester, 25% poliamid- plastikowa oprawka z systemem wentylacyjnym- elastyczny pasek na głowę- system, który zapobiega rysowaniu się szkieł- wewnątrz powłoka zapobiegająca parowaniu- w zestawie poręczny pokr..
50,00zł
Dane techniczne:Szkiełka: 100% poliwęglanOpaska: 100% NylonPokrowiec: 75% poliester, 25% poliamid- elastyczny pasek na głowę- system, który zapobiega rysowaniu się szkieł- wewnątrz powłoka zapobiegająca parowaniu- w zestawie poręczny pokrowiec..
50,00zł
Dane techniczne:Szkiełka: 100% poliwęglanOpaska: 100% NylonPokrowiec: 75% poliester, 25% poliamid- elastyczny pasek na głowę- system, który zapobiega rysowaniu się szkieł- wewnątrz powłoka zapobiegająca parowaniu- w zestawie poręczny pokrowiec..
50,00zł
Replika Hełmu z okresu II Wojny Światowej Opis przedmiotu: Rzeźbienie rdzenia: Miękisz (Mark ""Wietnamski starszy"")Pokrycie: 50% bawełna, 50% poliester;- angielska nazwa ""Pith helmet""  TAGI:Kapelusz, Hełm Francuski, Kapelusz, Safari, Afryka, Rekonstrukcje..
39,00zł
Lekka, dedykowana kabura półotwarta z płetwą do szybkiego mocowania na pasie. Wykonana z wysokiej jakości polimeru, dzięki czemu jest wytrzymała i poddaje się ugięciom, co oznacza, że zdecydowanym ruchem można z niej wyciągnąć i włożyć pistolet. Pistolet nie wypadnie z kabury nawet podczas bardzo gw..
87,00zł
Kabura FastDraw Glock 17, 22, 31Wyprodukowana z wytrzymałego polimeru przez firmę Cytac kabura FastDraw do pistoletów Glock 17, 22, 31. Wbudowany system regulacji pozwala na dostosowanie docisku kabury i broni do preferencji strzelca.Montaż na pas posiada szeroką płetwę poprawiającą stabilność i wyg..
59,00zł
abura skórzana do rewolweru ZORAKI, z mocowaniem do pasa i szelek. Pasuje do Rewolwerów Zoraki K-10, K-6L oraz K-55 z lufą o długości 2,5"". Najczęściej wybierana kabura przez naszych klientów. Wykonano ją ze skóry o grubości 3 mm, specjalnie wytłoczonej pod kształt broni.Kabury tego typu są także ..
69,00zł
ICE NARO™ (Interchangeable Component Eyeshield) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcja oferująca pełną ochronę balistyczną, nieograniczone pole widzenia, wizjer pierwszej klasy optycznej oraz regulowane zauszniki. Modułowa konstrukcja daje możliwość wymiany dowolnego elementu okularów a także pozw..
269,00zł
Ochrona oczu odpowiada wymaganiom dyrektywy europejskiej 89/686/CEE dotyczącej wyposażenia ochrony indywidualnej i jest produkowana zgodnie z wymaganiami normy EN 166 : 2001.Bollé Safety stała się synonimem jakości i cieszy się międzynarodowym uznaniem jej okularów sportowych i ochronnych. Okulary o..
32,90zł
Okulary ochronne MSA Perspecta 9000 - bezbarwneNiewiarygodnie lekka - 26 g, sprężysta i trwała ochrona oka przez cały dzień. Ściśle przylegająca do twarzy obudowa soczewki zapewnia szczelne zabezpieczenie oka przed ingerencją z otoczenia. Specjalne wypustki nosowe zapobiegają ześlizgiwaniu się okula..
24,90zł
Okulary Balistyczne niemieckiej marki Swiss Eye. Apache to doskonały wybór dla wymagających, posiadają szkła z wytrzymałego i nierysującego się poliwęglanu, posiadają antypoślizgowe noski dzięki czemu pozostają na dłużej na swoim miejscu. W zestawie posiadają wymienne soczewki (białe oraz pomarańczo..
195,00zł
Okulary balistyczne niemieckiej marki Swiss Eye.Produkt posiada szkła z wytrzymałego i nierysującego się poliwęglanu. Guma pozwala na założenie pod lub na hełm taktyczny.Swiss Eye Smoke posiada powłokę, która zapobiega parowaniu. Produkt ochronę przeciw promieniowaniu ultrafioletowemu UV, UVB, UVC o..
55,00zł
Okulary balistyczne niemieckiej marki Swiss Eye.Produkt posiada szkła z wytrzymałego i nierysującego się poliwęglanu oraz antypoślizgowe noski, dzięki czemu okulary pozostają dłużej na swoim miejscu. Okulary posiadają regulowane w dwóch płaszczyznach zauszniki. Swiss Eye Snowslide posiada powło..
77,00zł
Podwójna ładownica na magazynki M4/M16 Ładownica karabinowa mieszcząca 4 magazynki typu M4/M16. Zamykana na klapę z velcro. Na dnie ładownicy umieszczono otwory drenażowe do odprowadzania wody i zanieczyszczeń. Do oporządzenia mocowana przy pomocy systemu MOLLE...
30,00zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 42 (3 stron)