Telefon:42 215 82 07
Siatka
Lista
Śrut ołowiany typu DIABOLO ze szpiczastym czubkiem jest projektowany w szczególności z myślą o strzelectwie rekreacyjnym, np. do strzelania w różnego typu przedmioty (np. puszki po napojach) i cele reaktywne.Marka Browning gwarantuje wysoką jakość i dokładność wykonania tego śrutu. Idzie za tym w pr..
29,00zł
Śrut ołowiany typu DIABOLO z płaskim czubkiem jest projektowany w szczególności z myślą o strzelectwie tarczowym na krótkim i średnim dystansie 5-15 metrów. Śrut taki pozostawia w tarczy okrągłe przestrzeliny, które pozwalają na dokładne przeliczenie punktacji.Marka Browning gwarantuje wysoką jakość..
20,00zł
Śrut typu Diabolo z ostrym szpicem, dzięki czemu dobrze przebija i idealnie rozbija twarde cele, jak np. butelki. Doskonały do strzelań na dystansach krótkich i średnich.Opakowanie zawiera 250 sztuk śrutu...
13,00zł
Śrut tarczowy znanej i cenionej na rynku niemieckiej firmy Haendler & Natermann. Wysokiej jakości śruty przeznaczone do karabinków i pistoletów pneumatycznych, płaskie moletowane, cechujące się dużym skupieniem na większych dystansach.Dane techniczne:kaliber: 4.50 mm/177 cal.ilość śrucin w opako..
19,00zł
Śrut nadkalibrowy 5,52 mm JSB gładki, zaokrąglony o masie 1,030 grama. Jest to jeden z najlepszych śrutów do wiatrówek. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz idealnym wyważeniem. Powszechnie stosowany w konkurencjach terenowych FT i HFT ze względu na wyśmienitą precyzję...
46,00zł
Produkt najwyższej jakości - selekcjonowany ręcznie. Testowany na 45 m. Śrut produkowany przez czeską firmę JSB, której właścicielem jest były zawodnik strzelecki Josef Schulz. Dzięki swojej jakości śrut jest zamawiany do USA, Japonii, Niemiec i wielu innych krajów.Exact jest najpopularniejszym śrut..
26,00zł
Jest to śrut nadkalibrowy z główką typu Round (zaokrąglony) w kal 5.52mm. Charakteryzuję się płaskim torem lotu, przeznaczony jest do precyzyjnego strzelania. RS znaczy Rapid Speed czyli ultraszybki, dlatego osiąga prędkość znacznie wyższą niż zwykły śrut.Exact Jumbo RS .22 najlżejszy śrut z of..
45,00zł
Śruty JSB sa ręcznie sortowane i testowane (dopuszczalny rozrzut na odległości 45 metrów to 12 lub 16 mm dla srutów Exact i Straton, przy dowolnie długiej serii strzałów). Czeski śrut JSB gładki, zaokrąglonyJeden z najlepszych śrutów do wiatrówekCharakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz..
37,00zł
Śrut pirotechniczny kal. 4,5mm.Strzelanie rekreacyjne śrutem hukowym czyni ten sport jeszcze bardziej ekscytującym. Efekt pirotechniczny wywołany jest przez materiał kapiszonowy zawarty w niewielkiej ilości w każdym śrucie. Po uderzeniu w twardą powierzchnie słyszalny jest huk podobny do pistoletów ..
29,00zł
Śrut typu lotka. Stosowane do odległości 15 m, przeznaczone do karabinków i pistoletów jednostrzałowych z gładką lufą. Uwaga! Lotki dostępne w kilku kolorach wysyłanych losowo lub po wcześniejszym ustaleniu wysyłka wybranego koloru. Dostępne kolory: czarny, czerwony, zielony, niebieski...
1,00zł
Kulki stalowe BB"s w kalibrze 4.46 mm marki RealHunter. Śrut dedykowany przede wszystkim do pistoletów wielostrzałowych, z magazynkami rzędowymi np. Beretta, Walther, Desert Eagle, Crosman i innych przeznaczonych do strzelania na kulki typu BBs. Śrut BB..
10,00zł
Kulki stalowe BB"s w kalibrze 4.46 mm marki RealHunter. Śrut dedykowany przede wszystkim do pistoletów wielostrzałowych, z magazynkami rzędowymi np. Beretta, Walther, Desert Eagle, Crosman i innych przeznaczonych do strzelania na kulki typu BBs.Śrut BBs&..
18,00zł
Śrut okrągły 4,5 BB (4,46 mm) przeznaczony do pistoletów z magazynkami rzędowymi np. Beretta Elite II, Walther CP-99 Compact, Desert Eagle Compact, Walther PPK/s.Dane techniczne:kulka kal. 4,46 BBstal powlekanaopakowanie: 1500 szt...
19,00zł
Śrut okrągły wysokiej jakości 4,5 BB (4,46 mm) przeznaczony do pistoletów z magazynkami rzędowymi np. Beretta Elite II, Walther CP-99 Compact, Desert Eagle Compact, Walther PPK/s, a także Beretta Px4 Storm. Praktyczny słoiczek z lejkiem ułatwia szybkie ładowanie magazynka. ..
55,00zł
Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)