Telefon:42 215 82 07

Podpinka OTUL do Hamaków Lesovik

  • Producent: Lesovik
  • Kod produktu: 08767
  • Dostępność: 1-10
359,00zł
Podpinka hamakowa (tzw. underquilt) zabezpiecza przed wiatrem, mrozem i wilgocią, umożliwiając nocleg w hamaku nawet zimą. Podczas spania w hamaku tradycyjny śpiwór jest w dużym stopniu kompresowany, ...

Podpinka hamakowa (tzw. underquilt) zabezpiecza przed wiatrem, mrozem i wilgocią, umożliwiając nocleg w hamaku nawet zimą. Podczas spania w hamaku tradycyjny śpiwór jest w dużym stopniu kompresowany, przez co spada skuteczność izolacji od spodu i boków. Szczególnie dokucza to w sezonie jesień-zima-wiosna, kiedy nawet dobrej jakości maty nie gwarantują odpowiedniego zabezpieczenia przed mrozem. Podpinka Otul tworzy wokół hamaka bardzo skuteczną warstwę nagrzanego powietrza, nocleg staje się spokojny i komfortowy. Całkowicie eliminuje potrzebę używania mat tradycyjnych lub samopompujących.

Otul pasuje do każdego modelu hamaka. Montaż i regulacja podpinki trwają dosłownie półtorej minuty – a stopień izolacji można regulować już leżąc w hamaku dzięki łatwo dostępnemu stoperowi. Nie trzeba opuszczać śpiwora i hamaka by dopasować podpinkę. W połowie długości Otula wszyte są dwie taśmy, którymi można spiąć podpinkę od góry – wtedy warstwa izolacyjna zabezpiecza ponad 85% obwodu hamaka. Dzięki hydrofobowej ocieplinie Climashield Apex Otul chroni przed wiatrem, mrozem i wilgocią.

Szczegóły techniczne:

- wymiary: 200x135 [cm]
- waga: 780 g
- tkanina: 100% poliamid mikroripstop z wykończeniem DWR
- wypełnienie: CLIMASHIELD Apex 4.0
- temp. komfortowa: 10°C/-5°C
- objętość po spakowaniu: ok. 4 l
- w zestawie: podpinka, system zawieszenia, pokrowiec

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Komentarze ()