Telefon:42 215 82 07

Hamak Ultralight 2 Ruby Lesovik

  • Producent: Lesovik
  • Kod produktu: 10796
  • Dostępność: 1-10
349,00zł
160 g – zaledwie tyle waży ULTRALIGHT 2, najlżejszy pełnowymiarowy hamak turystyczny na świecie.Nie tylko jest najlżejszym hamakiem na świecie, ale też najlżejszym oferującym w komplecie zaawansowany ...

160 g – zaledwie tyle waży ULTRALIGHT 2, najlżejszy pełnowymiarowy hamak turystyczny na świecie.Nie tylko jest najlżejszym hamakiem na świecie, ale też najlżejszym oferującym w komplecie zaawansowany regulowany system zawieszenia – bez kompromisów!

Za fenomenalnymi właściwościami hamaków ULTRALIGHT 2 stoi użyta do ich produkcji tkanina – nylon w splocie mikroripstop o lekkości piórka. Tkanina ta jest bardzo wytrzymała na obciążenia, a technologia ripstop stanowi zabezpieczenie przez uszkodzeniem tkaniny – nawet w przypadku przebicia czy rozdarcia wzmocnione włókna ripstop zapobiegają dalszym uszkodzeniom. Powleczone poliuretanem włókna chronią przed rosą i szybkim zabrudzeniem, dodatkowo wzmacniając całą konstrukcję i przedłużając jej żywotność. Tkanina ULTRALIGHT 2 przez swoją lekkość i fakturę w dotyku podobna jest do papieru – bardzo miła dla ciała, nawet w cieplejsze dni. Technika tkania i barwienia sprawia, że materiał w świetle słońca opalizuje, zmieniając kolor między śliwkowo-fioletowym a rubinowym z lekkim czerwonym poblaskiem. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty kolor hamaka.

Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkowanie ULTRALIGHT 2, w standardzie znajduje się zaawansowany, w pełni regulowany system zawieszenia SMUK UL. To zmodyfikowana wersja Systemu SMUK, w którym jeszcze bardziej obniżono wagę dzięki zastosowaniu supermocnej linki Dyneema o średnicy 2 mm. Linka  ta, niewiele grubsza od zwykłego sznurka bieliźnianego, wytrzymuje ponad 650 kg obciążenia!

Zawieszenie SMUK UL służy do szybkiego i wygodnego wieszania hamaka. Sercem systemu są regulowane odciągi, tzw. whoopie slings – można je dowolnie skracać lub wydłużać, a zakres regulacji pojedynczego odciągu to 30-135 cm – optymalny dla skutecznego zawieszenia hamaka. Regulacja odbywa się przez wybranie nadmiaru linki ze specjalnie przygotowanego oplotu.

Opis produktu:

- wymiary: 300 x 145 [cm] - dla osób o wzroście maks. 200 cm
- waga: 265g komplet / 160 g sam hamak
- materiał: hamak 100% nylon w splocie mikroripstop, włókna powleczone poliuretanem, linki Dyneema, taśmy poliamidowe, kołki z anodowanego aluminium
- zalecane maksymalne obciążenie: 150 kg
- kolor: chilli/bordowy
- w zestawie: hamak, pokrowiec, zawieszenie Smuk UL, instrukcja

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Komentarze ()