Telefon:42 215 82 07

Hamak PANTERA 2 Lesovik

  • Producent: Lesovik
  • Kod produktu: 12713
  • Dostępność: 10-25
219,00zł
Nowa wersja hamaka Pantera – modelu przygotowanego z myślą o wymagających warunkach survivalowych i militarnych. Ten hamak jest wodoodporny i wiatroszczelny, a starannie dobrany kolor pozwoli wtopić s...

Nowa wersja hamaka Pantera – modelu przygotowanego z myślą o wymagających warunkach survivalowych i militarnych. Ten hamak jest wodoodporny i wiatroszczelny, a starannie dobrany kolor pozwoli wtopić się w otoczenie i pozostać niezauważonym. W awaryjnych sytuacjach Panterę można wykorzystać także jako schronienie przed deszczem czy pokrowiec na wyposażenie.

Najważniejszą nowością w modelu Pantera 2 jest zastosowana do jej produkcji tkanina:

- nylon diamond ripstop – technologia ripstop polega na tkaniu materiału z dodatkiem siatki wzmocnionych włókien, które zmniejszają rozciągliwość i zabezpieczają przez rozrywaniem tkaniny w przypadku jej przedziurawienia. W nowej Panterze użyto ripstopu w wersji „diamond” – siatka wzmocnień układa się w kształt małych rombów, diagonalnie.

- powleczenie PU – poliuretan naniesiony na jedną stronę tkaniny daje wodoodporność i wiatroszczelność

- uniwersalny kolor Adaptive Green – oryginalny kolor stosowany przez amerykańskie Wojska Specjalne. Kolor Adaptive Green zmienia barwę w zależności od warunków oświetleniowych, od brązowooliwkowego przez zielony po szary. Niezależnie czy chcecie uniknąć ciekawskich spojrzeń, planujecie działania militarne w ramach szkoleń czy po prostu nie chcecie płoszyć zwierząt swoją obecnością – Adaptive Green pozwala na jeszcze mocniejsze ukrycie się w czasie noclegu.

Pantera 2 jest konstrukcją prostą, wytrzymałą i niezawodną. Odpowiednio duża powierzchnia hamaka (300×150 cm) pozwala na wygodny wypoczynek i sen osobom o wzroście nawet 200 cm. Nie posiada skomplikowanych dodatków i szwów – dzięki tej prostocie uzyskano bardzo niską wagę – sam hamak waży zaledwie 400 g.

Tkanina Pantery 2 zapewnia bardzo dużą wytrzymałość na obciążenia. Gęsty splot ripstop i powleczenie PU sprawiają, że tkanina jest nie tylko mocna, ale też praktycznie w ogóle nierozciągliwa. Zalecane dopuszczalne obciążenie do 250 kg.

Hamak Pantera 2 po spakowaniu zajmuje niewiele miejsca, a do korzystania z niego nawet po ciężkim dniu spędzonym w terenie wystarczy znajomość dwóch węzłów i trzy minuty na jego rozwieszenie. To wszystko sprawia, że niezależnie od warunków w krótkim czasie można cieszyć się regenerującym odpoczynkiem.

W komplecie z hamakiem znajduje się dwustronnie otwierany pokrowiec typu „mufka”, ułatwiający i przyspieszający rozwieszanie i pakowanie hamaka, oraz 2x 5m linki poliestrowo-kewlarowej.

Materiał: 100% nylon diamond ripstop powleczony poliuretanem

Waga: hamak 400 g + ok. 120 g pokrowiec i linki

Wymiary: 300 x 150 [cm] 

W zestawie: hamak, dwustronny pokrowiec typu „mufka”, linki poliestrowo-kewlarowe 4 mm (2x 5 m)

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Komentarze ()